Панорамна VR обиколка на музея за история на Варна

26 октомври 2021

Последвайте линка и ще попаднете в музея за история на Варна!

Приятна разходка!

Виртуалният тур из музея за нова история на град Варна е част от проекта "Другия музей", подкрепен от Национален Фонд Култура по едногодишна програма за подкрепа на частни професионални организации в областта на изкуствата - 2020 както и от фонд култура на Община Варна. Идеята на проекта е да се създадат документални филми и виртуални турове за по-малко разпознаваеми и по-слабо подкрепени с бюджетни средства музеи в страната. Членове на екипа, работещ по проект "Другия музей": Пламен Герасимов – административен ръководител на проекта, продуцент и оператор; проф. Вера Бонева – сценарист и научен ръководител Ралица Димитрова – режисьор и художествен ръководител; Боряна Симеонова – асистент-оператор; Ясен Харалампиев – специалист визуални ефекти; Александър Симеонов – звукорежисьор.

Изпълнител на техническото задание виртуален тур - продуцентска компания Б Плюс Филм” ЕООД